Zatvori

Informacija

Molimo, pričekajte trenutak!

MALOPRODAJE PO CIJELOJ SOLARNOJ HRVATSKOJ !


Kontakt informacije


Solar Shop
ZAGREB-BUZIN

Bani 73, Poslovna zona Buzin
Zagreb - Hrvatska
Tel: 01 6407 715
        01 7791 210
prodaja1@solarni-paneli.hr


Solar Shop-ZAGREB

Av.Dubrovnik (Velesajam JUG)
Zagreb - Hrvatska
Tel: 01 6521 634
        01 7791 210
info@solarno.hr
Radno vrijeme:
PON-PET 09-17
SUBOTA 09-14

Solar Shop - SESVETE CENTAR PEĆI I KAMINA

Sesvetska cesta 100 (stara Dugoselska)
Tel: 01 2316 240
zagreb@solarno.hr
Radno vrijeme:
PON-PET 09-17h
SUBOTA 09-14h

Solar Shop - ZAGREB


Brune Bušića 16
(kod Bundeka - Središće)
Zagreb - Hrvatska
Tel: +385 1 7791 210
Mob: +385 99 256 7415
solarshop@solarno.hr
Radno vrijeme:
PON-PET 08-18
SUBOTA 09-13


Solar Shop - VELIKA GORICA


Matice hrvatske 56
VELIKA GORICA - Hrvatska
Tel./fax: +385 1 2350 655
Mob: +385 91 5511724
solarshop@emso.hr
Radno vrijeme:
PON-PET 09-17
SUBOTA 09-13


Solar Shop - ZAGREB

Kranjčevićeva 15
Zagreb - Hrvatska
Tel: +385 1 3355 607
info@led-sole.hr
Radno vrijeme:
PON-PET 09-18
SUBOTA 09-14

Solar Shop - DUBROVNIK


Nikole Tesle 12 (BATALA)
Dubrovnik- Hrvatska
Tel: +385 20 311 081
dubrovnik@solarno.hr
Radno vrijeme:
PON-PET 09-16
SUBOTA 09-14


Solar Shop - SPLIT


Lovački put 1A (ARAN kuhinje)
Split - Hrvatska
Tel: +385 21 374 865
split@solarno.hr
Radno vrijeme:
PON-PET 08-20
SUBOTA 09-14


Solar Shop - ŠIBENIK


Gavranova 11c
Šibenik - Hrvatska
Mob:+385 91 612 2156
Tel: +385 22 642 221
sibenik@solarno.hr
Radno vrijeme:
PON-PET 08-20
SUBOTA 09-13


Solar Shop - ZADAR


Vlatka Mačeka 26
Zadar - Hrvatska
Tel:+385 23 390 436
Mob: +385 91 1303 566
zadar@solarno.hr
Radno vrijeme:
PON-PET 08-18
SUB 09-12h


Solar Shop - RIJEKA


Adamićeva 17(CENTAR-preko puta SLAVICE)
Rijeka - Hrvatska
Tel: +385 51 215 437
rijeka@solarno.hr
Radno vrijeme:
PON-PET 09-17h
SUBOTA 09-12h


Solar Shop - PULA


Istarska 3
Pula - Hrvatska
Tel: +385 52 212 386
Mob: +385 91 612 2156
pula@solarno.hr
Radno vrijeme:
PON-PET 08:30-19h
SUBOTA 08:30-13h


Solar Shop - POREČ


Mate Vlašića 30
Poreč-Hrvatska
Tel: +385 52 647 271
Mob: +385 91 612 2156
porec@solarno.hr
Radno vrijeme:
PON-SRI-ČET-PET 09-17
UTO 09-15
SUB 09-13


Solar Shop - KARLOVAC


Banija 23
Karlovac - Hrvatska
Tel: +385 47 638 537
Mob:+385 91 612 2156
karlovac@solarno.hr
Radno vrijeme:
PON-PET 09-18
SUBOTA 09-12


Solar Shop - OSIJEK


Strosmajerova 296
Osijek - Hrvatska
Tel: +385 31 629 190
info@luminous.hr
Radno vrijeme:
PON-PET 09-16h SUB 09-12h


Solar Shop - VARAŽDIN


Optujska 26
Varaždin - Hrvatska
Tel: +385 42 303 858
varazdin@beren.hr
Radno vrijeme:
PON-PET 08-20
SUBOTA 08-13






SLOVENIJA


Murgle Centar – Solar Shop


Cesta v Mestni log 55
1000 Ljubljana, Slovenia
Tel: + 386 59 027 040
Mob: + 386 40 600 200